TEOG Sınav Sonuçları (Merkezi Ortak Sınav) e Okul

Nihayet Merkezi Ortak sınav sonuçları 2014 TEOG ortak sınav sonuçları açıklanıyor. TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak, 28-29 Kasım tarihlerinde yapılan merkezi ortak sınav sonuçları sitemiz e okul aracılığı ile açıklanacaktır. TEOG sınav sonuçları 2014 açıklandığında www.eokulsistem.com sayfamızda olacak. TEOG ortak sınav sonucu hafta sonuna kadar açıklanmış olacak. Gelişmeler eokulsistem.com’da olacak.

teog sonuçları

TEOG Merkezi Ortak Sınav Sonuçları Açıklandığında Bu Sayfada Olacak

Sonuçlar Her An Açıklanabilir eokulsistem.com’u Takip Edin

Ortak Sınavlar İptal Olacak mı TEOG İptal Edilecek mi

Bugün yazımızda Merkezi Ortak sınav sorularının çalındığı iddaalarına ve bu sınavın iptal edilip edilmeyeceği bilgilerine yer vereceğiz. Sınava giren milyonlarca ilköğretim öğrencisinin gözleri bu konunun üzerinde. Sınava dair ne gibi bir karar verileceğini oldukça merak ediyorlar.

Elazığ’da bulunan bir okula gönderilen sınav kağıtlarının yer aldığı poşetlerin kesildiği fark edildi. Ardından poşetteki incelemelerin sonucunda bir kitapçığın çalınmış olduğu tespit edildi. Fakat bu durumun Elazığ’da meydana geldiği ihtimalinden çok Ankara’da meydana geldiği üzerinde duruluyor. Henüz bu sahtekarlığı kimin neden yaptığı belli olmadı. Halen bu sorular emniyet güçleri tarafından araştırılmaktadır. Ancak bu soruşturma beraberinde Fen ve Teknoloji sınavının geçerli olup olmayacağı yetkililerce bildirilecek. Bu gibi soruların cevapları elimize ulaştığında sizleri hemen bilgilendireceğiz.

TEOG Sonuçları Hakkında Soru ve Yorumlarınızı Hemen Paylaşabilirsiniz.

5 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.