TEOG Matematik Ortak Sınav Soruları Merkezi 28 Kasım

TEOG Matematik sınav soruları dersinden merkezi ortak sınav bugün yapıldı. Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi TEOG Matematik Merkezi Ortak sınav soruları ve cevap anahtarı bu sayfada sizlerle olacak. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından TEOG Matematik soruları ve cevapları birazdan aktarılacak. Kamuoyuna açıklanır açıklanmaz Matematik ortak sınav soruları bu sayfada olacak.

TEOG matematik soruları, Matematik Ortak Sınav Soruları, Matematik Soruları

teog

Matematik Ortak Sınav Soruları Açıklandığı An Bu Sayfada Olacak.

Matematik Dersi TEOG Merkezi Ortak Sınav Sorularını Hatırladıklarınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilir ve Okuyabilirsiniz.

Saat 10:10’da başlayan Matematik ortak sınavı 40 dakika sürdü. Öğrenciler daha önce kendilerine bildirilen TEOG Matematik ortak sınav konuları doğrultusunda soruları yanıtladılar. Matematik Merkezi ortak sınav soruları ve cevap anahtarı ile Matematik ortak sınav yorumları sayfamızda. Sevgili öğrenciler Merkezi Sistem Matematik Ortak sınav soruları MEB tarafından açıklanır açıklanmaz sizlere duyuracağız. Aşağıdan TEOG Matematik soruları hakkında yorumlarınızı ve hatırladığınız soruları hemen paylaşabilirsiniz.

TEOG Matematik Ortak Sınav Soruları ve Hatırladığınız Cevapları Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

58 yorum

  1. çocuklar karton levha sorusu 12 olacak çünkü hiç boş yer kalmayacak dediği için iki yüzünüde hesaplıyacağız. (45 (20 yani. 3(5.2(5 / (5.(5 burdan sonuç 6 çıkıyor 6.2=12

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.