TEOG Fen ve Teknoloji Ortak Sınav Soruları ve Cevapları

Yeni Ortaöğretime Geçiş Sistemi olan TEOG için Fen ve Teknoloji dersi örnek merkezi ortak sınav soruları ve cevaplarını sizler için hazırladık. Bilindiği üzere 8. Sınıf öğrencileri 28 -29 Kasım 2013 tarihlerinde TEOG diğer bir deyişle merkezi ortak sınavlara girecekler.

Bu yıl ilk defa yapılacağı için öğrencilerimiz Fen ve Teknoloji Örnek TEOG ortak sınav soruları, deneme sınavları bulmakta zorlanıyorlar. İşte sizler için derledik. Buradaki sorular sınavda çıkacak olan sorular değil sadece sınava hazırlanmanız için oluşturulmuş örnek sorulardır. Aşağıdaki linklere tıklayarak, 8. Sınıf Fen ve Teknoloji Merkezi Ortak Sınav Soruları ve Cevap Anahtarını indirebilirsiniz. TEOG Fen ve Teknoloji Ortak Sınav hazırlık testleri indir yükle 2018 2019

8. Sınıf Fen ve Teknoloji Ortak Sınav Soruları ve Cevapları – 1 – Tıkla- İndir

8. Sınıf TEOG Fen ve Teknoloji Soruları ve Cevapları Hakkında Yorumlarınızı ve Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

56 yorum

  1. daha önceden meb in yayınladığı kazanımnlara bakarsak bu konular çıkmayacaktır.8.sınıf konularından soru yayınlamamalarının sebebebi ,öğrenciler sadece örnek sorulara odaklanıp sınava gelmesinler diye düşünüyorum.

  2. 8. sınıf fen ve teknoloji dersi örnek sınavı konu içeriği tamamen 7. sınıf fen ve teknoloji müfredatını içeriyor. gerçek sınav 7. sınıf mı yoksa 8. sınıf müfredatını mı içerecek?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.