Takdir Teşekkür Hesaplama Lise

Okullarda ilk dönemin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Lise 1, 2,3 ve lise 4 öğrencileri yani 9., 10., 11., ve 12. sınıf sınıf öğrencileri takdir teşekkür belgesi alıp alamayacaklarını haliyle merak ediyorlar. Lise takdir teşekkür hesaplama açısından internetteki kaynaklar oldukça kısıtlı ya da doğru hesaplama yapmıyorlar. Bizler de lise öğrencilerinin takdir teşekkür hesaplama yapabilmesi için sitemize takdir teşekkür hesaplama robotunu ekledik. Ortaöğretim Lise öğrencileri aşağıda yer alan tabloya gerekli bilgileri girdikleri takdirde takdir ya da teşekkür alıp alamayacaklarını öğrenebilirler. Aşağıda yer alan lise takdir teşekkür hesaplama robotunda ders adı kısımlarını doldurmak zorunda değilsiniz. Ancak ders notu ve ders saati kısımları doldurulmalıdır.

Takdir teşekkür hesaplaması için bütün derslerinizin notlarını ayrı ayrı tabloya girmek zorundasınız. Bu tabloda neler yapılır ? 9. sınıf takdir teşekkür hesaplama, 10. sınıf takdir teşekkür hesaplama, 11. sınıf takdir teşekkür hesaplama ve 12 .sınıf takdir teşekkür hesaplama işlemleri sorunsuz olarak yapılabilir. Lise düzeyi takdir teşekkür hesaplama robotu %100 doğru sonuçlar vermektedir.

Lise Takdir Teşekkür Hesaplama :

-DERS ADI-
-HAFTALIK DERS SAATİ-
PUAN(örn 76.50)-
 

Takdir Teşekkür Hesaplama Lise Hakkında Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz …

5 yorum

  1. Toplam Ders Saati: 35
    Ağırlıklı Puanlar Toplamı: 3167
    Dönem Puanı: 90.49 (Pekiyi)
    Sonuç: Maalesef herhangi bir belge almaya hak kazanamadınız (Puan ortalamanız teşekkür almak için yeterli ancak teşekkür belgesi alabilmek için ön koşul olarak Türkçe dersinden 55.00, diğer derslerin her birinden 45.00 puandan aşağı bir puanınız olmamalıdır.)

    böyle mallık mı olur :Q

  2. ben hazırlık sınıfındayım ve neden hazırlık takdir teşekkur hesaplama yok meb sen sbl yi hiç önemsemiyorsun ve bizim matemtik kitabımız yok madem önemsemeyeceksin niye bu okulu açtın ?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.