Takdir Teşekkür Hesaplama

Takdir Teşekkür Hesaplama, İlkokul Ortaokul ve Liseler Bütün Sınıflar İçin robot

İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri aşağıdaki robotu kullanarak takdir ya da teşekkür hesaplamasını hemen yapabilirler. 6. 7. 8. Sınıf Takdir Teşekkür hesaplama, lise takdir teşekkür hesaplama ders notlarınızı girerken, yanlış girmemeye özen gösteriniz. Türkçe dersinizin notu 55’ten düşük olursa ya da herhangi bir dersiniz 45’in altında olursa hesaplama yapılmaz, çünkü belge alamazsınız. E-okul veli bilgilendirme sisteminde yazan her bir dersin dönem notu ortalamasını girin. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Sınıf Online Takdir Teşekkür Hesaplama 2018 2019 Eokul

İlkokul ve Ortaokul Takdir Teşekkür Hesaplama

(Hesaplama Yapmak İstediğiniz Sınıfa Tıklayın, Hesaplamaya Başlayın)

Lise Takdir Teşekkür Hesaplama

Eokul-meb.com sitemizdeki robot e-okul bilgileri dikkate alınarak son sisteme göre hazırlanmış yeni bir hesaplama robotudur. Sitemiz e-okul ile birebir uyumlu ve doğru sonuçlar vermektedir. E-okul sitemiz dışında diğer sitelerde yapılan hesaplamaları sizlere önermiyoruz. 6. ve 7. sınıf öğrencileri aşağıdan takdir teşekkür alıp alamayacaklarını hesaplayabilirler. Sitemizi arkadaşlarınıza önermeyi ve facebook hesabınızda paylaşmayı ihmal etmeyin.

Takdir Ya da Teşekkür mü Alıyorsunuz ? Takdir Teşekkür Hesaplama Hakkında Aşağıdan Yorumlarınızı Hemen Yazabilirsiniz.

75 yorum

  1. Selamlar, e okul not öğrenme ve takdir teşekkür hesaplama işini artık internetten gerçekleştirmek daha mantıklı. Hem ucuz he daha az zaman harcıyorsun hem de keyifli. teşekkürler.

    • Selamlar, e okul not öğrenme ve takdir teşekkür hesaplama işini artık internetten gerçekleştirmek daha mantıklı. Hem ucuz he daha az zaman harcıyorsun hem de keyifli.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.