Sümeyra Koç Kimdir Kaç Yaşında

Sümeyra Koç Hayatı, Sümeyra Koç Kimdir ve Sümeyra Koç’un Yaşı Kaç Konusunda Bilgiler vereceğiz.

Bu yazımızda son zamanlarda gençlerin en çok seyrettiği dizi olan Genç dizi  Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde rol olan güzel oyuncu Sümeyra Koç’a dair bilgiler paylaşacağız. Oyuncu dizide Duru rolüne hayat vermektedir. Daha önce pek çok reklam filminde ve dizilerde boy gösteren güzel oyuncu İstanbul’da doğmuş ve henüz daha 26 yaşındadır.

sümeyra koç

Oyuncu lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde almıştır. Ardından ise eğitimine yurt dışında devam etmiş oyuncu bir müddet de Sadri Alışık Kültür Merkezinde oyunculuk dersi almıştır. Koç, bir süre eğitim koçluğu görevinde bulunmuştur.

Sümeyra Koç, adını Turkcell reklamlarında oynayarak duyurmuştur. Lale devri dizisi ise oyuncunun başarılı olduğu bir dizidir.

Sümeyra Koç Yaşı ve Hayatı Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen yazabilirsiniz.

54 yorum

 1. sümeyra abla seni çok seviyorum. sbsv bittikten sonra çok üzüldüm çünkü sende gittin.hem dizi bitti diye üzüldüm hem :(hem de yorum attığım için sevindim:) <3 <3 <3 <3 <3 <3 seni çok seviyorum sümeyra abla.

 2. ben daha 11 yasindayim sana bir sir verecegime bakarken gordum seni senin gibisini gormedim simdiye kadar tamam mi.ve aksam kurt seyit ve suraya bakiyorken de gordum olucem diye kokuyodun havva.LUTVEN YORUM YAZ

   • aşk olsu sumera abla bana bikere bile cevap gondermedin belki cevap yazarın diye bilgisarın başından arlılmıyorum bana cevap gondere bilirmisin zaten etin abi demet abla cala abla bana cevap gondermiyolar eyer onlları goruyorsan sevgilini seviyorsan nlara sole bana cevap gondersinller yoksa allah koruun goz dokdoruna gide bilirim

    SEVGİLİNİ SEVİYORSAN BUNU OKU

 3. sana bir sır vereceğim bitti.Foxta bitti duyurayım şimdiden he bide sana bir sır vereceğim sarıyerde çekiliyordu ama artık bitti. Bitiren kişiye yada filme çok kızıyorum.

 4. ben sizi çok seviyorum hatta SANA BİR SIR VERECEĞİM dizisinde çok başarılı bir oyuncuydunuz siz savaşla çok yakışıyorsunuz
  bana kalırsa filme geri dönün….

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.