Okullara Ordu’da Kar Tatili Geldi 11 Aralık Çarşamba

Ordu kar tatili son dakika haberleri güncellenerek sayfamızda. Ordu’da kar yağışı ve aşırı soğuklar etkisini sürdürmeye devam ediyor. 11 Aralık Çarşamba Ordu kar tatili olacak mı, Ordu’da okullar tatil mi, Valinin açıklaması ve Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda Ordu kar tatili haberi son durum eokulsistem.com’da olacak. Kar tatili Ordu 11 Aralık 2013 Çarşamba günü Ordu okullar tatil mi işte resmi bilgiler ve son durum

11 Aralık Ordu’ya Kar Tatili Geldi

okullara kar tatili

Ordu’da kar yağışı nedeniyle Gürgentepe, Gölköy ve Korgan ilçeleri ile İkizce’nin bazı beldelerinde eğitime ara verildi.

Ordu Valiliği‘nden yapılan yazılı açıklamada, özellikle kentin iç kesimlerinde devam eden yoğun kar yağışınedeniyle bazı ilçe ve beldelerde eğitime ara verildiği belirtildi. Açıklamada, şunlar kaydedildi: “Kar yağışının etkisini artırarak devam etmesi nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda eğitime Gürgentepe ilçesinde 2 gün, Gölköy ve Korgan ilçelerinde 1’er gün, İkizce ilçesinin Yoğunoluk, Şenbolluk, Karataş ve Devecik beldelerinde 2 gün ara verilmiştir.” Valilik daha önce de Akkuş ilçesinde YİBO hariç olmak üzere tüm okullarda eğitime 2 gün, Çaybaşı ilçesinin İlküvez beldesinde ise Kapılı ve Göksu köyündeki okullarda eğitime 1 gün ara verildiğini bildirmişti.

11 Aralık Ordu Kar tatili oldu. Ordu Valiliği ve Ordu MEB kaynaklarını takipteyiz, Ordu kar tatili eokul sayfamızda sizlere duyurduk. Ordu’daki kar yağışı durumunu, buzlanmayı ve hava soğukluğunun durumunu aşağıdan hemen yazarak, binlerce kişinin okumasını sağlayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.