Okan Çabalar Kimdir Nereli Boyu ve Kaç Yaşında

Okan Çabalar Kaç yaşında, Okan Çabalar kimdir hayatı nereli

Okan Çabalar, yılların usta oyuncusu Sumru Yavrucuk’un yanında pratikten yetişmiştir. Şimdilerde isimi kendini yetiştiren Sumru hanımla hep yan yana anılan Okan Çabalar 11 Ağustos 1980 ‘de İzmir’de  doğmuş ve lisans eğitimini de memleketi İzmir Dokuz Eylül Üniversitesinde almıştır. Oyunculuk hayatına ilk olarak İzmir amatör tiyatrolarıyla giriş yapan Çabalar sonra ise kendi bu yönde geliştirerek Aysa Prodüksiyon Çocuk Tiyatrosu ile Aysa Prodüksiyon Tiyatrosunda oyunculuğa devam etti. Kaybedenler, Minör, Öteki kapı gibi kısa filmler  seyircinin karşısında ilk çıktığı filmlerdir.

2010 yılında şans yüzüne gülen oyuncu Ata Demirer’in başrol oynadığı Eyvah Eyvah ve Eyvah Eyvah 2 filmlerinde baş gösterdi. Bu filmlerin ardından devamı geldi ve Bahar Dalları, Şen Yuva, 5er Beşer, İnsanlar Alemi, Yalan Dünya gibi film ve dizilerde iyi iş çıkarttı.

Oyuncu en son oynadığı Yalan Dünya dizisindeki Bünyamin rolündeki başarıları sayesinde 2013 Antalya Televizyon Ödüllerinde Komedi dizisi alanında En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünün sahibi oldu.

okan çabalar

Okan Çabalar Kimdir, Okan Çabalar Boyu Hakkında Bilgi verdik.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.