Merkezi Ortak Sınav Soruları TEOG Cevap Anahtarı Açıklandı

Merkezi 8.SINIF ORTAK SINAV SORULARI AÇIKLANDI !!!

28-29 Kasım 2013 TEOG Ortak Sınav Soruları ve Cevapları – 8.Sınıflar Ortak Sınav Soru Kitapçığı Cevap Anahtarı 28-29 Kasım 2013

28-29 kasım 2013 tarihlerinde gerçekleşecek 8.sınıf merkezi sınavlara dair örnek sınav soruları oges.meb.gov.tr web adresinde öğrencilere duyurulmuştur. Sınavda ne tarz soruların çıkacağına öğrenmek için verilen adrese girip sorulara ulaşabilirsiniz.

Ortak Sınav Soruları, TEOG Soruları

8.sınıflar için  SBS’nin kaldırılmasıyla ilk kez uygulamaya konulan Temel Öğretimden Ortaöğretime Geçiş sistemi sınavları bugün başladı. Yurt çapında tüm 8. sınıflar bugün merkezi ortak sınava tabii tutuldu. TEOG Soruları cevap anahtarı, TEOG cevap anahtarı, Ortak sınav soruları ve cevapları, İki yarıyılda da 2 gün gün toplam 6 dersten yine merkezi ortak sınav yapılacaktır. Birinci yarı yıl ortak sınavlarının birinci gün oturumu bugün gerçekleştirildi. Yarın ikinci oturumunda gerçekleşmesiyle birinci dönem merkezi ortak sınav süreci sona erecek. 2. yarıyıl merkezi ortak sınavları ise 28-29 nisan 2013 tarihlerinde gerçekleştirilecek.
teog aciklandi

8.Sınıflar 1. Dönem Ortak Sınavları Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarı Yayınlandı Kitapçıklara Tıklayarak Bakabiliriniz.

  

DERSLER KİTAPÇIKLAR
Türkçe  A Kitapçığı    B Kitapçığı 
Matematik  A Kitapçığı   B Kitapçığı
Din Kültürü  A Kitapçığı   B Kitapçığı
Fen ve Teknoloji    A Kitapçığı   B Kitapçığı
İnkilap Tarihi  A Kitapçığı   B Kitapçığı
İngilizce  A Kitapçığı   B Kitapçığı

Ortak Sınav Soruları, TEOG Sınav Soruları, Hakkında Yorumlarınızı ve Cevaplarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.