KYK Burs Sonuçları ve Onay İşlemleri 2013

KYK Burs Sonuçları Sorgula, Burs ve Öğrenim Kredisi Onay İşlemleri

Ve Yüzbinlerce öğrencinin heyecanla beklediği KYK burs sonuçları nihayet açıklandı. Burs ve kredi almak üzere 661 bin 742 öğrenci KYK’ya müracaat etti. Burs Sonuçları KYK’nın resmi internet adresinde kamuoyuna duyuruldu. Aşağıda bulunan sorgulama ekranına öğrenciler TC Kimlik no’larını girerek sonuçlarına ulaşabilecekler. 2018 2019 KYK burs sonuçları açıklanmıştır sayfamızda aktif link vardır. Kredi ve Burs çıkan öğrencilerin yapacakları işlemler de sayfamızda. KYK burs sonuçları ve KYK burs onay işlemleri için sayfamıza göz atınız.

kyk burs sonuçları

KYK burs ve kredi sonuçları açıklandı. KYK Burs sonucunu merak eden adaylar sonuçları öğrendi şimdi sıra Öğrenim Kredi ve burs onay işlemlerinde. Geçen yıl KYK Burs sonuçları çoktan açıklanmıştı ve taahhüt senedi veriliyordu. Ancak bu sene bu senetlere ihtiyaç yok ve onay işlemleri e-devlet üzerinden yapılacak. KYK Burs sonuçları öğren, KYK Burs sorgulama ekranı

KYK Burs Sonuçları Öğrenmek İçin Tıklayın

 Kredi ve Burs Onay İşlemleri Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak

Öğrenim Kredi ya da burs kazanan adaylar 17 Aralık Salı Sabahı Saat .9:00’dan itibaren e-devlet şifreleriyle turkiye.gov.tr adresine girerek, kredi burs onaylama işlemlerini yapacaklardır.

2018 2019 KYK Burs Sonuçları ve KYK Burs Onay İşlemleri Hakkında Yorumlarınızı ve Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

12 yorum

  1. taahhutnameyi e devletten onayladım,ama 1.2. aşama diye bir şeyi farketmedim o anda.onayladıktan sonra baktığımda ”Bu işlem toplam 2 aşamalıdır.Şu anda 1. aşamadasınız.” yazıyor.ben bu durumda ne yapmalıyım 2.aşama nedir,?.

  2. e devlet şifresini ptt den aldım ve sonra int. üzerinden e devlet şifremi girdim kabul edildi şifre ama burs onaylandı mı onaylanmadı mı bilmiyorum başka yapabileceğim bişey kalmış mı yardımcı olurmusunz…

  3. ben 18 yaşından kücüğüm ve bana öğrenim kredisi cıkmış
    ama 18 yaşından küçük olduğumdan bana e devet şifresi verimliyor.
    Acaba ğrenim kredisini almak için ne yapmalıyım.
    ACİL CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM SAĞOLUN

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.