Kayıp Dizisi Ne Zaman Başlıyor Hangi Kanalda

Kayıp ne zaman başlıyor, kayıp dizisi ne zaman hangi kanalda 13 Eylül 2013

Yeni sezonun kadrosu ve yayınladığı fragmanıyla ilgi çekeceğe benzeyen iddialı yapımı Kayıp dizisi 13 Eylül Cuma günü saat 20.00’de Kanal D’de izleyiciye merhaba diyecek. Başrollerinde Mete Horozoğlu, Aslı Enver, İlker Kaleli, Kaan Taşaner ve Dolunay Soysert gibi ünlü oyuncuların oynadığı dizinin ilk bölümü şimdiden merak konusu. Kayıp dizisi ne zaman başlayacak.

kayıp

Kayıp’ın konusu ise şöyle;

Kemal ve eşi Leyla’nın kerem ve yasemin adında iki çocukları vardır. Hayatları herkesi kıskandıracak ölçüde güzel yaşantıları, bir aile şirketleri ve güzel bir evleri vardır. Fakat bu güzel tablo oğulları Kerem’in kaçırılmasıyla bir gecede yıkılır.

Çeşitli sebeplerle polise gidemeyen aile Kerem’i bulması için eski bir polis olan Mehmet ’den yardım isterler. Aileye yardım etmeyi kabul eden Mehmet araştırmaya başladığında işin o kadar da kolay olmadığının farkına varır.

Mehmet’in kafasında birçok soru oluşur. Aile fertlerinden alınmak istenen bir intikam mıdır bu yoksa fidye almak için mi kaçırılmıştır? Bu sorular kafasında cevaplar yerine tam tersi yeni sorular meydana getirir. Korkunç oyunlar, akıl almaz cinayetler, entrikalar daha birçok şeyle daha karşılaşır.

Bir yanda kaçıran kişiler ve çocuk bir yandan da işlenen cinayetler Mehmet’in kafasını karıştırmakta ve herkese şüpheli gözüyle bakmasını sağlamaktadır.

Kerem’in kaçırılması hem aile sırlarını ortaya dökmüş hem de herkesin sakladığı sırları ortaya çıkarmıştır. Oldukça enteresan bir konusu olan Kayıp dizisi Eylül’de ekran karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Dizi hakkındaki diğer bilgiler aşağıda verilmiştir.
Yapım: D Yapım
Yapımcı: E. Ayşe Durmaz
Uygulayıcı Yapımcı: Ayşıl Tay
Yönetmen: Zeynep Günay Tan
Senaryo: Elif Usman
Sanat Yönetmeni: Murat Güney
Görüntü Yönetmeni: Sedat Yücel
Müzik: Gökhan Kırdar
Oyuncular: Mete Horozoğlu (Mehmet Kantarcı), Aslı Enver (Özlem Albayrak), İlker Kaleli (Falko: Faik Şaşmaz), Kaan Taşaner (Kemal Özdemir), Dolunay Soysert (Leyla Şarman Özdemir), Kürşat Alnıaçık (Murat Şarman), Menderes Samancılar (Hasan Deliorman), Yunus Emre Terzioğlu (Fahri Şaşmaz), Ferit Kaya (Bekir Çimen), Erhan Can Kartal (Kerem Özdemir), Eşref Seyitoğlu (Bilal Toklu), Yıldıray Şahinler (Metin Sönmez), Berk Erçer (Mahir Eray), Zeynep Kankonde (Elmas Toklu), Zeynep Altıner (Yasemin Özdemir), Banu Fotocan(Gülriz Kurtuluş), Nalan Yavuz (Cemile Kantarcı), Gizem Akman (İnci Kantarcı)

Kayıp Dizisi Ne Zaman Başlıyor 2018 2019 Hakkında Bilgi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.