İstanbul Su Kesintisi Olan Yerler İlçeler 10 Aralık 2013

10 Aralık Salı Günü İstanbul Su Kesintisi Yaşayacak. İstanbul Su Kesintisi olan yerler, nerelerde su kesintisi var, İstanbul Su Kesintisi yapılacak ilçeler, İstanbul Su Kesintisi ne zaman yapılacak sona erecek, İstanbul Su Kesintisi Nerelerde Var

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) birimince yapılan bildirime göre 10 Aralık 2013 tarihinden geçerli olmak üzere altı ilçede 30 saatlik su kesintisi yapılacaktır. Su kesintisine sebep olarak Osmangazi Terfi Merkezi İkitelli Pompa İstasyonu 1 ve 2 nolu pompalardaki pompa değişimi ve 2 nolu pompaya tahliye vanası ilave edilmesi çalışmaları olarak bildirildi.

su damlası

İstanbul’da Su Kesintisi Olan Yerler, İstanbul Su Kesintisi Yapılacak İlçeler Şunlar

Açıklamaya göre yapılacak su kesintisi 10 Aralık 2013 gece saat 23:00′ten 13 Aralık 2013 saat sabah 05:00′e kadar sürecektir. İstanbul’da su kesintisi yapılacak ilçeler şu şekilde:

Arnavutköy: M. Fevzi Çakmak, Yavuzselim, Mehmet Akif Ersoy, Nenehatun, Atatürk, İslambey, Haraçcı, Anadolu, Merkez Boğazköy, Boğazköy Atatürk, İstiklal, Hicret, Sazlıbosna, Çilingir, Karlıbayır, Mavigöl, İmrahor, Tayakadın, Zafer, Yeniköy ve Karaburun Mahalleleri ile Terkos Cami.

Küçükçekmece ilçesinin tamamı,

Bağcılar: Mahmutbey, Güneşli, 100 Yıl, Göztepe, Fatih, Demirkapı, İstoç, Matbaacılar Sitesi, Oto Center ve Yeni Mahalleleri ile Evren Mahallesi’nin bir kısmı.

Esenler: Atışalanı, Oruç Reis ve Turgut Reis Mahalleleri.

Başakşehir: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nin tamamı, Başakşehir 1., 2., 4., 5. Etaplar, Onurkent, Deprem Konutları ve Oyak Konutları.

Eyüp: İhsaniye, Işıklar, Akpınar, Odayeri ve Ağaçlı Mahalleleri’ne belirtilen tarihler arasında su verilemeyecektir.

İstanbul’da su kesintisi yapılacak ilçelerde oturan vatandaşların buna göre önlemlerini şimdiden almalarını tavsiye ediyoruz.

İstanbul Su Kesintisi Yapılacak İlçeler ve İstanbul’da Sular Ne Zaman Gelecek, İstanbul Su Kesintisi Ne Kadar Sürecek Bilgilendirdik.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.