İspanya’da 9 Ay Sürecek Eğitim Fırsatı

Gençlerimiz için çok güzel bir eğitim fırsatı haberi geldi. İspanya’da tam 9 ay sürecek bir eğitim olanağı öğrencileri bekliyor. Avrupa Gönüllü Hizmetleri projesi kapsamında gerçekleşecek bu eğitim fırsatı talihlilerini bekliyor. İspanya’nın Malaga şehrinde 9 ay sürecek eğitim 3 gönüllü aranıyor.

Bu projeye dahil olmak isteyenlerin yiyecek harçlığı, cep harçlığı, konaklama ve ulaşım masrafları organizasyon tarafından ödenecek. Projeye son başvurular 8 Ocak 2018 tarihi saat 23:55’e kadar kabul edilecek.

Yiyecek masrafları için projeye kabul edilen öğrencilere her ay 180 euro yemek parası verilecek. Konaklama ise projedeki diğer gençlerle paylaşılan evin bir odasında kalma şeklinde olacak. Kalınan oda ve dairede elektrik, su ve gaz gibi masraflar ev sahibince karşılanacak. İnternet ise özel harcama kapsamında olacak. Öğrenciler kendisi temin edecek. Ayrıca projeye kabul edilen öğrencilere aylık 105 euro cep harçlığı ödenecek. Ulaşım için ise bisiklet veya otobüs kartı fırsatı sunulacak.

Bu gençlik projelerine başvurmak isteyen kişilerde aranan özelliklerin başında takım çalışmasına adapte olabilen, meraklı, heyecan dolu, açık görüşlü ve paylaşımcı olmalarıdır Bu proje; dahil olacak tüm gençlere müthiş bir deneyim fırsatı ve kendilerini geliştirme imkanı sunuyor. 8 Ocak 2018 tarihine kadar başvurular kabul edilecek. Başvuru; 3 aşamalı şekilde: Online başvuru formunu doldurmak, İngilizce yada İspanyolca dilinde CV göndermek ve  İngilizce ve İspanyolca dilinde motivasyon mektubu göndermek biçiminde olacak. Tüm gençlerin şansını demesini tavsiye ediyoruz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.