İSMEK Kayıtları ve Kursları

İstanbul genelinde 233 kurs merkezinde eğitim veren İSMEK yeni yaptığı bir açıklamaya göre verdikleri eğitim branş sayısını artırdığını açıkladı.

İstanbul genelinde 5 Eylül tarihi itibariyle eğitime başlayacak olan İSMEK yeni dönemde eğitimlerini 218 branştan 250’ye ulaştırdı.
Yeni eğitim öğretim yılında başta el sanatları, bilişim, müzik, çocuk gelişimi, giyim ve yiyecek içecek olmak üzere 28 alanda 250 branştan ücretsiz eğitim verilecek.

Kurslara katılmak isteyenler gerekli detaylı bilgiyi kurs merkezlerinden alabilecekleri gibi İSMEK’in www.ismek.org adresinden de alabilecekler. Kursiyer adayları istedikleri bilgileri bu adreslerden alabilecek gitmek istedikleri kursun içeriğini detaylarını rahatlıkla öğrenebileceklerdir.

İSMEK belirtilen şu 28 alanda eğitim verecek; Ahşap Teknolojisi, Aile ve Tüketici Bilimleri, Bahçecilik, Bilişim Teknolojileri, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, El Sanatları Teknolojisi, Gazetecilik, Giyim Üretim Teknolojileri, Grafik ve Fotoğraf, Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri, Halkla İlişkiler ve Organizasyon, Hasta ve Yaşlı Hizmetleri, Hukuk, Kişisel Gelişim ve Eğitim, Konaklama ve Seyahat Hizmetleri, Kuyumculuk Teknolojisi, Matbaa, Muhasebe ve Finansman, Müzik ve Gösteri Sanatları, Pazarlama ve Perakende, Radyo-Televizyon, Sağlık, Sanat ve Tasarım, Seramik ve Cam, Spor, Yabancı Diller ve Yiyecek İçecek Hizmetleri.

İSMEK Kursları ve Kayıtları Hakkında Sorularınızı Yazabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.