Güz Dönemi Vize AÖF Sınav Giriş Belgesi ve Yerleri 14-15 Aralık 2013

Gelecek hafta yapılacak olan AÖF vize giriş yerleri açıklandı. AÖF giriş belgesi, aöf sınav giriş belgesi 2018 2019, Ara sınav aöf giriş belgesi çıkart ve aöf sınavı giriş belgeleri yayınlandı sınava girecek olanlar için AÖF giriş belgesi ve kartları ile Güz dönemi AÖF sınav giriş yerleri öğrenmek için alttaki bağlantıyı kullanın. İşte 14 Aralık 2013 ve 15 Aralık 2013 AÖF sınav giriş bilgileri aöf giriş belgesi ve aöf sınav yerleri sorgula öğren belge çıkart

2013-2014 öğretim senesinin güz dönemi vize sınavları Anadolu Üniversitesi Açıköğretim iktisat ve işletme fakülteleri tarafından 14-15 aralık günlerinde yapılacak.

aöf giriş belgesi 14 15 aralık 2013

AÖF  dönemlik-kredili sistemde iki dönem yer almaktadır. Bunlar; Güz ve Bahar dönemleridir. Bu dönemlerde ise ara sınav ve final sınavı yapılmaktadır.

Öğrencilerin “Sınav Giriş Belgeleri” isimli çıktılarında ara ve final sınavlarına girecekleri şehir, bina, salon ve tarih belirtilmiş olacaktır.

“Sınava Giriş Belgeleri” öğrencilerin ev adreslerine iletilmeyecektir. Öğrencilerin “Sınava Giriş Belgesi”nin çıktısı sınavdan bir hafta evvel AÖF bürolarına bizzat giderek yada http://ogrenci.anadolu.edu.tr resmi web adresine TC Kimlik no ve şifre sayesinde girerek “Açıköğretim Öğrenci Otomasyonu” sekmesinden alınabilir.

SINAV ESNASINDA ALINMAYACAKLAR

Bu sayacaklarımızın herhangi birinin sınav anında kişinin üzerinde bulunması kişinin sınavının iptal edilmesine yeterlidir.

  •  Ders materyalleri( ders kitabı, not vb.)
  • Fotoğraf makinesi, kamera gibi görüntüleme cihazları
  • Cep telefonu, telsiz, çağrı cihazı gibi iletişim cihazları
  • Ruhsatlı veya ruhsatsız silah veya benzeri alet
  • Databank, laptop gibi veri depolayan alet.

AÖF SINAVINA DAİR ÖNEMLİ BİLGİLER

AÖF Giriş Yerleri İçin Tıklayın

1. Kimlik kontrolleri ve üst arama sonrası salona giriş işlemlerinin geç kalınmadan sona ermesi amacıyla sınav saatinden 1 saat evvel okullarda hazır olmak gereklidir.

2. Sınava en fazla 15 dakika geç gelenler alınır. 15 dakikayı aşıldığında gelen kimseler sınava dahil olamaz. Sözü geçen 15 dakika içinde gelenler ise, Bina Sınav Sorumlusunun yazılı müsaadesi sonucu sınava dahil olabilmektedir.

3. Sınava gelirken kişiler yanında iki tane yumuşak uçlu siyah kurşun kalem ve sınav silgisi getirmelidir. Cevap Kağıdına siyah kurşun kalem harici bir kalemle yapılan işaretlemeler geçersiz sayılır.

4. Öğrenci ve sınav hizmetleri kapsamında http://ogrenci.anadolu.edu.tr resmi web adresi geçerlidir.

5. Öğrenci Kimlik Kartı yada Öğrenci Tanıtım kartını temin edilmemiş ise sınavlar gelmeden bağlı olunan açıköğretim bürosundan temin edilmelidir.

6. Sınav sırasında yalnızca alfabetik tuş takımı bulunan  hesap makinesi kullanılabilir.

7. Kıtalarından izin alma sonucunda sınava dahil olabilen er-erbaşlar haricinde, kimse resmi üniformayla  sınava kabul edilmez.

8. Sınava girilecek bina sınav gününden evvel gidilip görülmelidir.

Sonbahar Güz Dönemi 2013 AÖF giriş belgesi ve aöf giriş yerleri hakkında sorularınız varsa hemen alttan iletebilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.