Fanta Gençlik Konseri 2014 Ne Zaman

Fanta Gençlik Konseri 2014 Ne Zaman hakkında bilgi kısaca.

Fanta Gençlik Festivali her sene büyük bir coşku ile kutlanmakta olan bir festival ve bu sene 13. yılı oluyor. Bu sene sahnede tam 3 sanatçı yer alacak ve festivalin gideceği şehirler şimdiden sabırsızlık içinde gözüküyor.

Festivale katılmak için fanta açma halkaları ve kapaklarındaki puanları toplayıp 10 puan biriktirmek gerekiyor. Bu sayede 1 bilet kazanabiliyorsunuz. Söz konusu festivalin promosyonunu ihtiva eden 500ml (3 puan); 1L, 2L, 2.5 L’lik (1’er puan) pet şişe ve 330ml (3 puan) kutu fanta içeceklerinin kapaklarından ve açma halkalarından bu puanlar çıkmakta.

Eğer festival gününden önce puanları toplayamadıysanız o gün girişte alacağınız fantalar ile biletinizi edinebilirsiniz.

10 puan toplamayı tamamladıysanız festival günü bu kapak ve açma halkalarını yanınızda getirmeniz yeterli o gün kapıda özel bir stand olacak ve burada puanlarınızı verip biletinizi edinebileceksiniz.

16:00’da festivalin kapıları açılacak ve 20:00’da konserler başlayacak. Bu aradaki vakitte festival alanındaki eğlenceli etkinliklere katılmak mümkün.

Festivalin herhangi bir yaş sınırı bulunmadığından genç, yaşlı, çocuk herkes katılabiliyor.

timthumb

2014 Fanta Gençlik Festivali Ne Zaman Hakkında Yorum Yapabilirsiniz.

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.