Facebook Takibi Bırak Butonu Nedir

Facebook Takibi Bırak Nedir, Facebook Takibi Bırak Ne Zaman Gelecek

Facebook Takibi Bırak Butonu Geliyor !

Günümüzde pek çok kişinin kullanıcı olduğu Facebook’ta yeni bir uygulama geliyor. Bu uygulama ‘her şeyi gizle’ butonunun kalkması ve yerine  “takibi bırak” butonunun gelmesi şeklindedir.

facebook

Bu sayede facebook kullanıcıları haber kaynağında görüntülemeyi arzu etmedikleri içeriği tamamen kaldırması hakkı bulacak ve bu yapılan işlem karşı tarafa bildirilmeyecek.

Facebook’tan gelen bilgiler kapsamında, kısa süre sonra yorum ve güncellemelerini haber kaynağınız da görmek istemediğiniz arkadaşlarınızı takip etmeme hakkını da bulunacak.

Uygulamaya konulacak “Takibi Bırak” butonu, eski “her şeyi gizle” butonunun işlevini görecek. Bu işlem dahilinde, kullanıcıların arkadaşlarından gelen içerikleri görüntülemeyi arzu etmediği takdirde kişiyi arkadaşlarının arasından çıkarmaya ihtiyaç duyulmadan engelleyebilecek.

Ayrıca sistemin şöyle bir güzelliği mevcuttur ki; arkadaşı takip etmeyi bıraktığınız vakitte karşı tarafın bu durumdan hiçbir bilgi olmayacak. Bu demek oluyor ki sistem geçerli olduğunda dilediğiniz gibi haber kaynağınız da temizleme gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook Takibi Bırak  Butonu Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan hemen yazabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.