En Güzel Yılbaşı Mesajları

Bu gece yılbaşı sizler için en güzel yılbaşı mesajları hazırladık. 2014 yılına merhaba diyeceğimiz ilk anlarda yılbaşı mesajları göndermek için yılbaşı mesajları cep sms gönder istersen mail olarak yılbaşı mesajları yolla. 2014 yılbaşı mesajları en güzel anlamlı yılbaşı kutlama mesajları sizler için hazırlandı. Bazen bir yılbaşı mesajı bin mutluluk demektir, sevdiklerinize yılbaşı mesajları göndermeyi unutmayın.

Hristiyanlar 1700 yıl boyunca her 25 aralık gününü Hz İsa’nın doğum günü olduğuna inanır ve kutlarlar.  Ortodokslar ise Hz. İsa’nın doğumgününün 6 ocak olduğuna inanırlar. Hristiyanlar 25 Aralık gününü Noel Bayramı adı altında değerlendirirler.

İlk yılbaşı kutlaması nerede yapıldı?

Irak’ın Al-Hillah kenti civarında Babil Uygarlığının başkenti Babilon’da ilk kez yılbaşı kutlanmıştır. Babil uygarlığında kutlanılan yılbaşı; ekim ile hasta rasındaki sürenin sona erdiğini göstermek içindi. Babilde düzenlenen bu kutlamalarda müzikle dans edilirdi. Kutlamalar Mart sonunda başlar ve 11 gün boyunca devam ederdi. Bu eğlenceler Tarım Tanrısına hediye edilirdi. Bu günlerde bolca yemekler pişirilir ve şarapla birlikte yenilirdi. Yılbaşı mesajı 2014 oku gönder.

yılbaşı mesajları

En Güzel Yılbaşı Mesajları

»Yeni yılını tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni diliyorum… Dün rüya yarın hayaldir… Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlaR sana onu getirsin… YENİ YILIN KUTLU OLSUN..!!..

»Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

»Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle.

»Yeni yılda umutların gerçek, gerçeklerin mutlulukların sonsuz olsun! İyi Yıllar…

Yeni yılda hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Yıllar!

Ho ho ho! Mutlu yıllar! Yepyeni bir yıla sevgiyle, sevenlerinle, sevdiklerinle merhaba de? Noel Baban…

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hıç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle.. İyi yıllar!

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. Mutlu Yıllar!

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle…

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzelliklerin sizinle olması dileğiyle? Nice mutlu yıllara!

Yeniyılın sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!

Yeni Yıl; Türkiye için umutlu, bereketli, yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dileriz… Nice Yıllara…

»Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.

»Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin yeni yıl. Mutlu yıllar dostum!

»İste sonunda buldum! Neyi mi? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir, yeni yıl mesajını; Mutlu Yıllar!

»Yeni yılda hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Yıllar!

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2012 numaralı hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle… Mutlu yıllar…

YENI YILDA; Hayati tutabilmek, Sevgiyi kaçirmamak, Keske dememek için düslerini ikiyle çarp bu kez… Ve onlari gerçeklestirecek zamani ayir kendine… MUTLU YILLAR!!

2014 yili acilarimizla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2012 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yasaminda güzel yillar, mutlu yarinlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Yeni yilin sana ve tüm sevdiklerine saglik, mutluluk, nese, basari, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yillar!!

Bembeyaz yagan kar, ne yasanmissa yasansin örter geçmisin hatalarini… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir baslangiç… Yeni yilin tüm insanliga ve ülkemize baris, mutluluk getirmesi dilegiyle yeni yilinizi kutlarim. Her sey gönlünüzce olsun!

2014 yili öyle bir yil olsun ki, 2011 yilinin tüm olumsuzluklarini bize unuttutabilsin.. Isteklerimizin gerçeklesecegi bir yil dilegiyle..

Yeni bir yila girerken sevgi ve baris diliyorum. Savaslarin, acilarin ve felaketlerin, geçip giden koca bir yil gibi geride kalmasi umuduyla.. Nice Yillara!

Kardesligin dogdugu, sevgilerin birlestigi, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yillara!

2014 yilinda da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavusman dilegimle. Iyi ve saglikli seneler!

Yeni yil bizlere kutlu olsun.. Yeni yil sizlere de kutlu olsun.. Saglik, basari ve mutluluk dolu olsun..

Yeni yilda, her seyin gönlünüzce olmasini diler, tüm beklentilerinizin gerçeklesmesini temenni ederim. Mutlu yillar…

2014 Yılbaşı Mesajlarınızı Aşağıdan Sizler de Hemen Yazabilirsiniz.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.