BİSAV Nedir Amacı Nelerdir?

Aşağıda BİSAV nedir amacı nelerdir kısaca olarak ele alacağız.

Bilim ve Sanat Vakfı, ülkemizde faaliyet gösteren en seviyeli sivil toplum örgütlerinden biridir. Özellikle üniversite gençliği için bir imkan ve fırsat alanı oluşturmaktadır. Bilim ve Sanat Vakfı, İstanbul merkezli olarak hizmet vermektedir. Hizmetleri daha çok düşünce ve yayın hayatı üzerine olmaktadır. En kapsamlı yayınların yapıldığı bir vakıf olarak öne çıkmaktadır.

Sosyal faaliyetler olarak haftalık olağan toplantıların sosyal, siyasal, tarihi ve kültürel olarak yapıldığı bir vakıftır. Bünyesinden birçok siyasetçi, tarihçi, bilim insanı çıkmıştır. Burs hizmetleri de veren bir vakıf olarak önemli kalkınma alanları ve yatırım alanları da oluşturmaktadır. Bilim ve Sanat Vakfı ülkemizin en önemli değerleri arasındadır. Günümüzde de hala faal olarak etkin projelere imza atmaktadır.

2 yorum

  1. istediğim gibi kısa ve öz olmuş, BİSAV Nedir Amacı Nelerdir? ödevimi bitirmiş bulunmaktayım. 100 alırım artık, bu arada sınıfın en güzeliyim hem okul hem de Batman birincisiyim, tembeller düşünsün. :)

  2. istediğim gibi kısa ve öz olmuş, BİSAV Nedir Amacı Nelerdir? ödevimi bitirmiş bulunmaktayım. 100 alırım artık, bu arada sınıfın en güzeliyim hem okul hem de Şanlıurfa birincisiyim, tembeller düşünsün. :)

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.