AÖF Sınav Giriş Belgesi ve Yerleri 14-15 Aralık 2013 Öğren

2013 AÖF Giriş belgesi belli oldu. 14 ve 15 Aralık 2013 AÖF giriş yerleri öğrenmek için haberimizde detaylar. Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinin bütün bölüm ve programları için güz dönemi vize sınavları 14 ile 15 Aralık günleri gerçekleştirilecek. Öğrenciler AÖF giriş yerlerini alttaki linkten öğrenebilirler. AÖF sınav giriş belgesi 2013, Güz dönemi AÖF giriş belgesi 14-15 Aralık 2013

AÖF  dönemlik-kredili sistemde iki dönem yer almaktadır. Bunlar; Güz ve Bahar dönemleridir. Bu dönemlerde ise ara sınav ve final sınavı yapılmaktadır. İşte AÖF sınav giriş yerleri ve AÖF sınav giriş belgesi çıkart öğren sayfası …

aöf giriş belgesi

AÖF sınav tarihleri ve yerleri  “Sınava Giriş Belgesi”nde belirtilmektedir.

“Sınava Giriş Belgeleri” posta ile evlere iletilmeyecektir. Yalnızca bu bilgiye  http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinde bulunan  “Açıköğretim Öğrenci Otomasyonu linkinden T.C. kimlik numarası ve şifrelerini girmek üzere ulaşılabilir. Ayrıca bu bilginin çıktısı alınarak sınava gelmek şarttır.

AÖF Giriş Belgesi Öğrenmek İçin Tıkla

SINAVA ALINMAYACAKLAR

Bu sayacaklarımızın herhangi birinin sınav anında kişinin üzerinde bulunması kişinin sınavının iptal edilmesine yeterlidir.

  •  Ders materyalleri( ders kitabı, not vb.)
  • Fotoğraf makinesi, kamera gibi görüntüleme cihazları
  • Cep telefonu, telsiz, çağrı cihazı gibi iletişim cihazları
  • Ruhsatlı veya ruhsatsız silah veya benzeri alet
  • Databank, laptop gibi veri depolayan alet.

AÖF SINAVINA DAİR ÖNEMLİ HATIRLATMALAR

1. Kimlik kontrolleri ve üst arama sonrası salona giriş işlemlerinin geç kalınmadan sona ermesi amacıyla sınav saatinden 1 saat evvel okullarda hazır olmak gereklidir.

2. Sınava en fazla 15 dakika geç gelenler alınır. 15 dakikayı aşıldığında gelen kimseler sınava dahil olamaz. Sözü geçen 15 dakika içinde gelenler ise, Bina Sınav Sorumlusunun yazılı müsaadesi sonucu sınava dahil olabilmektedir.

3. Sınava gelirken kişiler yanında iki tane yumuşak uçlu siyah kurşun kalem ve sınav silgisi getirmelidir. Cevap Kağıdına siyah kurşun kalem harici bir kalemle yapılan işaretlemeler geçersiz sayılır.

4. Öğrenci ve sınav hizmetleri kapsamında http://ogrenci.anadolu.edu.tr resmi web adresi geçerlidir.

5. Öğrenci Kimlik Kartı yada Öğrenci Tanıtım kartını temin edilmemiş ise sınavlar gelmeden bağlı olunan açıköğretim bürosundan temin edilmelidir.

6. Sınav sırasında yalnızca alfabetik tuş takımı bulunan  hesap makinesi kullanılabilir.

7. Kıtalarından izin alma sonucunda sınava dahil olabilen er-erbaşlar haricinde, kimse resmi üniformayla  sınava kabul edilmez.

8. Sınava girilecek bina sınav gününden evvel gidilip görülmelidir.

AÖF Giriş Belgesi, AÖF Giriş Yerleri, Hakkında Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.