AKP İstanbul Belediye Başkanı Adayı 2014

2014 AK Parti İstanbul Belediye Başkan adayı belli oldu, AKP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı kim olacak

Son yerel seçimlerde Kemal Kılıçdaroğlunu geçerek tekrar İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına getirilen Kadir Topbaş, Başbakan Erdoğan’ın bu seneki seçimler için yine adayı.

BAŞBAKAN ERDOĞAN’IN ADAYI YİNE KADİR TOPBAŞ

Son yerel seçim için yapılan  anketler de Kadir Topbaş’ı işaret ediyor. Başbakan Erdoğan’ın başdanışmanı Yalçın Akdoğan köşesinde yer verdiği anket sonuçlarında Başkan Topbaş’a destek verdiğini bir kez daha gösterdi. Yine bu yazıda, Kadir Topbaş’ın başarısına inanan insanlar yüzde 66.6’lık dilime sahip. Bu yazı bir nevi Erdoğan’ın fikirleriyle örtüştüğü gözlendi.

akp kadir topbaş

TOPBAŞ’IN OYU AK PARTİ’NİN OYUNU GEÇTİ

3 gün önce yapılan AK Parti Merkez Yönetim Kurulu’na gönderilen ankettin sonuçlarıda aynıydı. Anketlerde halkın Kadir Topbaş’a verdiği desteği partiye verilen destekten daha fazla. Ankete göre İstanbul’da AK Parti’nin oy oranı yüzde 52, Kadir Topbaş’ın oy oranı ise yüzde 55 yönünde.

TOPBAŞ İSTANBULLULARA TEŞEKKÜR ETTİ

Kadir Topbaş yapılan anketler hakkında ne düşünüyor? İşte yanıtı;

Topbaş, “İstanbullular sonucu biliyor ve her fırsatta desteklerini gösteriyorlar. İstanbullulara özellikle teşekkür ediyorum. Kendilerine hizmet edeni, vefayla ödüllendiriyorlar” dedi.

‘KADİR ABİ ADAY OLMALI’

Anketlerin sonuçları Kadir Topbaş’ı işaret ediyor. AK Partili milletvekili ve yöneticileri de Kadir Topbaşın aday gösterilmesini istiyorlar.

TOPBAŞ YEREL SEÇİM ÇALIŞMALARINI BAŞLADI

Kadir Topbaş, Başbakan Erdoğan ve AK Parti’nin desteğini arkasına aldı ve geçen günlerde yaptığı bir açıklamada  İstanbul’daki metro ağı çalışmalarından bahsetti.

BU KENTİ GETİRDİĞİMİZ NOKTANIN HERKES BİLİNCİNDE

Topbaş’a, bu toplantıda Büyükşehir belediye başkanlığına adaylığı da soruldu. “Birileri belediye başkanı olmak ister, birileri de hizmet etmek ister. İkisi aynı değildir. Biz bu kente hizmet ettik ve hizmetimiz ortada. Bazıları da belediye başkanı olmak için heyecanlarını dizginleyemeyebilir. Hepsi farklı durumdur. Biz sorumluluğumuzu yerine getirme heyecanını taşıyoruz” dedi.

Sizce Kadir TOPBAŞ 2014 Yerel Seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını Yine Kazanabilir mi? Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.