Açıköğretim Ortaokulu Sınav Soruları ve Cevapları 3 Kasım 2013

Açık İlköğretim sınav soruları ve cevap anahtarı 3 Kasım 2013, AİO  Açıköğretim ortaokulu soruları ne zaman açıklanacak tıkla indir meb sınav soruları 3 kasım 2013 bu sayfada olacak.

Bugün günlerden Açıköğretim sınavı günü… Sınavın soru ve cevapları bir kaç güne kadar yayınlanacak. Soru ve cevapların duyurulmasıyla beraber bunlara sitemizden ulaşabilirsiniz.

aio

Açıköğretim ortaokulu sınav soruları cevapları 3 Kasım 2013, Açıköğretim ortaokulu sınav soru ve cevapları meb 03.11.2013 indir

Sınavın yapılmasıyla öğrencilerin bir diğer merak ettiği konu ise sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağıdır. Açık ilköğretim akademik takviminde belirtilen sınav sonuç tarihi ise 2 Aralık 2013’te açıklanması gerekiyor. Kesin bilgi elimize ulaşır ulaşmaz yine sitemizde buna dair bilgilere de yer vereceğiz.

Sınav sonuçları Açık Öğretim Ortaokulu Bilgi Sistemine girilir. Öğrenciler sınav sonuçlarına o sisteme şifresiyle birlikte öğrenci girişi yaparak ulaşırlar. Alınan puanlara bakılarak öğrencilerin ders alma, sınıf geçme ve mezuniyet durumları saptanır.

3 Kasım Açık öğretim Ortaokulu Sınav Soruları ve Cevapları Sınavda Çıkan Hatırladığınız Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

7 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.