Yılbaşı Çekilişi Milli Piyango Sonuçları Sorgulama 1 Ocak 2014

Milli piyango sonuçları açıklandı.Bir yandan yeni yılın yaşanırken öte yandan zengin olma hayallerini süsleyen Milli Piyango Yılbaşı çekiliş sonuçları belli oldu. Milli Piyango dairesi tarafından yapılan 2014 yılbaşı çekilişi başladı. Gece yarısına kadar büyük ikramiye kazanan numaralar belli olacak. Saat 02.00’den itibaren ise milli piyango çekiliş sonuçları sıralı tam listesi bu sayfada. 31 Aralık 2013 yılbaşı milli piyango çekilişi sıralı tam listesi ve bilet sorgulama

mpi2013

2014 Yılbaşı Milli Piyango Çekilişi Sonuçları :

Milli Piyango Genel Müdürlüğü’nce düzenlenen, “2013 Yılbaşı Özel Çekilişi”nde rekor ikramiye45 milyon TL’yi kazandıran numaralar çekildi. Amorti ve 1 milyon, 2 milyon ve 5 milyon TL kazanan numaralar da belli oldu  Milli Piyango’nun yılbaşı özel çekilişinde 45 Milyon TL’lik büyük ikramiye çeyrek bilete vurdu. Biletlerin satıldığı iller, İstanbul, İzmir, Muğla ve Adana olarak açıklandı.

AMORTİ RAKAMLARI: 

1 MİLYON TL NUMARA: 
2 MİLYON TL NUMARA: 
5 MİLYON TL NUMARA:

45 MİLYON TL KAZANDIRAN ŞANSLI NUMARA: 

Milli Piyango Çekiliş Sonuçları Sıralı Tam Liste İçin Tıkla

Milli Piyango Sonuçları Sorgulama Ekranı – Bilet Numaranızı Girerek Sorgulama

 

Milli Piyango 2013 milli piyango yılbaşı çekilişi, 2013 Yılbaşı Çekilişi sorgulama milli piyango sonuçları

Milli Piyango Çekiliş Sonuçları Sıralı Tam Liste İçin Tıkla

2014 milli piyango yılbaşı çekilişi sonuçları 2014 Yılbaşı Çekilişi sorgulama, 2014 milli piyango yılbaşı çekilişi 2014 Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi 31 Aralık da Çekildi.

Milli Piyango çekilişi başlar başlamaz, çıkan numaralar aynı dakikalar içerisinde bu sayfaya eklenecek. En son olarak ise, Milli Piyango Çekiliş Sonuçları Sıralı Tam Listesi bu sayfada yer alacak.

Milli Piyango Çekiliş Sonuçları Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz …

5 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.