3 Kasım AİO Sonuçları Açıköğretim Ortaokulu Sınav Sonuçları MEB

AİO Sonuçları MEB 3 Kasım AİO Açık İlköğretim Sınav Sonuçları Ekranı Sorgulama

Açık Öğretim ortaokulu 1. dönem sınavı 3 Kasım 2013 tarihinde yapıldı. Açık İlköğretim sınav sonuçları 20 Aralık Cuma 2013 tarihinde açıklanıyor. Açık İlköğretim AİO sınav sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı özel sitesinde öğrencilere duyuruldu. Resmi olarak sonuçlar bu sayfada olacak.

aio

3 Kasım 2013 tarihinde yapılan ve 18 Aralık 2013 tarihinde açıklanması gereken Açık Öğretim Ortaokulu 1. Dönem sınav sonuçları 20 Aralık 2013 Cuma günü yayınlanacaktır.

Açık ilköğretim sınav sonuçları ne zaman açıklanacak 2013, 3 Kasım AİO Açıköğretim AİO sınav sonuçları Öğrenci no Tc Kimlik öğren

3 Kasım 2013 AİO 2. dönem sınavı bilindiği üzere 3 Kasım Pazar günü yapılmıştı. Ortaokulu dışarıdan okuyan öğrenciler için son derece önemli olan bu sınavın sonuçları da en az sınav kadar önemli. Öğrenciler AİO sınav sonuçlarını nasıl ve ne zaman öğrenecekler, hemen açıklayalım.

Açık İlköğretim AİO Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

3 Kasım Pazar günü yapılan Açıköğretim Ortaokulu 2. dönem sınav sonuçları resmi sınav takvimine göre 20 Aralık 2013 Cuma günü açıklanacaktır. Aşağıdaki linke tıklayarak öğrenebilirsiniz

3 Kasım 2013 Açık İlköğretim Sonuçları İçin Tıklayın

Açıköğretim sınav sonuçları açıklandığında yukarıda linkten öğrenebilirsiniz.

3 Kasım Açık İlköğretim sınav soruları ve sonuçları ile ilgili olarak aşağıdan yorumlarınızı ve sorularınızı hemen yazabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.