28 Ekim 2013 Pazartesi Okullar Tatil mi Kaç Gün

Başta öğrenciler olmak üzere öğretmenler ve veliler de 28 Ekim 2013 Pazartesi günü okullar tatil mi tam gün mü tatil yoksa 28 Ekim yarım gün mü tatil konusunda ikileme düşmüş durumdalar. Peki 28 Ekim tatil mi :

28 ekim tatil mi

Resmi bayram tatilleri yönetmeliğine baktığımızda Cumhuriyet Bayramı 28 Ekim günü öğleden sonra başlar deniliyor. Yani 28 Ekim yarım gün tatil olduğu kesin durumda. Ekstra bir açıklama yapılmadığı sürece okullarda pazartesi günü 3 ders yapılacak. 29 Ekim de tatil olduğu için 1,5 günlük tatil yapılmış olacak. Ancak, MEB’den bir açıklama yapılarak bu 3 ders de kaldırılarak hafta sonu tatiliyle birleşmesi sonucu 4 gün tatil de olabilir. Bu hafta içinde bir açıklama yapılmasını bekliyoruz. Bir gelişme olduğunda bu sayfadan yayınlayacağız.

28 Ekim yarım gün tatil mi, 28 Ekim 2013 okullar tatil mi kaç ders olacak konusunda son bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz.

Sizce 28 Ekim Tam Gün Tatil Olmalı mı ? Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

36 yorum

  1. 9 ay okula gidenler siz bi hesap yaparmısınız.araya kurban bayramı vb.resmi tatiller olmadımı 7 saat derse girenler o kadar gidiyorsunuz niye ki 3 saati çok görüyorsunuz.

  2. 28 ekim pazartesi günü tam gün tatil yapılmasını istiyoruz sonuçta devamsızlık 10 gün oldu ve 1 gün tatilden ne olacak doğru dürüst ders islendiğide yokki…

  3. Bence yarım gün tatillerinin hepsi çok şaçma, ya tam gün tatil olsun ya da tam gün çalışılsın. yarım gün saçmalıktan başka bir şey değil hiç bir manası yok. Ne iş yerinde verimli olabiliyoruz nede evde. Ayrıca böyle tam pazartesi yada cumaya gelen günler bence tatil olmalı çünkü bu günlerde herkeste bir tatil beklentisi ve havası olduğu için hiç bir verim alınamıyor.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.