2020 Olimpiyat Sonuçları Saat Kaçta Açıklanacak 7 Eylül

2020 yaz olimpiyatları ev sahibi ekibi bugün Arjantin’de seçiliyor. 2020 olimpiyat sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sonuçlar 7 Eylül yani bu akşam saat 21:45’te açıklanacak. Türkiye 2020 yaz olimpiyatlarında iddialı olduğunu gösterdi ve çok etkili bir sunum yaptı. Peki olimpiyat sonuçları saat kaçta açıklanır. Olimpiyat sonuçları bu akşam saat 21:45’te açıklanacak, sonuçlar bu sayfada olacak.

Türkiye Finalde

Başbakan ve heyetiyle birlikte oldukça etkili bir sunum yapan Türkiye, Japonya’nın sunumunu gölgede bıraktı diyebiliriz. Doping ve olimpiyatların bölgeye ne gibi katkılar sağlayacağı konusunda kritik sorulara maruz kalan Türkiye, bu sorulara çok oturaklı açıklamalar getirdi. Türkiye;  Japonya ve İspanya’dan daha etkili bir sunuma imza attı. Şimdi tüm gözler saat 21:45’te başlayıp saat 23:00’te sonuçlamacak olan olimpiyatların ev sahibi ülkesini seçmeye geldi.

Olimpiyat Final sonuçları saat 23:00 itibariyle duyurulacak. Tüm Türkiye nefesini tuttu ve 2020 yaz olimpiyatlarını almak için beklemeye başladı.

Sizce Türkiye 2020 Olimpiyatlarını Kazanabilir mi ? Yorumlarınızı Aşağıdan Anında Yazabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.