2013 Pedagojik Formasyon Sonuçları ÖSYM

2013 Pedagojik formasyon sonuçları ÖSYM tarafından bugün açıklanması bekleniyor. 2018 2019 üniversite formasyon sonuçları ÖSYM tarafından 17 Aralık Salı yani bugün akşam saatlerine kadar ÖSYM tarafından açıklanacak. Formasyon sonuçları 2013 Son zamanlarda en çok merak edilen konulardan biri olan ÖSYM’de pedagojik formasyon sonuçlarının bugünlerde açıklanması bekleniyor. 6 Aralık 2013’te Pedagojik Formasyon Üniversite Tercih bildirimleri sona erdi şimdi de 2013 Pedagojik formasyon sonuçları açıklanacak. Peki pedagojik formasyon sonuçları ne zaman kamuoyuna duyurulacak ? Sonuçların duyurulmasının ardından kayıt işlemlerinde nasıl bir yol izlenecek? İşte tüm bu soruların yanıtı… Pedagojik Formasyon Sonuçları ne zaman açıklanacak.

osymsorueokul

2013 Pedagojik formasyon sonuçları için Tıklayın bugün açıklanacak, açıklandığında bu link aktif hale gelecek

Pedagojik formasyon sonuçları müracaatları 6 Aralık günü bitmişti. Müracaat süresinin bitmesiyle birlikte adaylar sonuçların ne zaman duyurulacağı konusuna odaklandı. Ancak bazı sorunlar nedeniyle sonuçların duyurulması işlemi aksadı. Pedagojik formasyon sonuçları Çünkü bazı üniversiteler not dönüşümü işlemlerini tamamlayamamıştı. Bu işlemi bitiremeyen üniversiteler için ek süre verildi. Bu sürenin son günü ise 11 Aralık Çarşamba günü. Bu sürenin de sonuna gelinmesiyle birlikte sonuçların açıklanması an meselesi. Bugün 17 Aralık Salı ve muhtemel sonuçlar bugün duyurulacak.

Bu işlemlerin bitmesiyle birlikte pedagojik formasyon sonuçları açıklanacaktır. Kayıt işlemleri ise tahminimizce 18 Aralık Çarşamba günü başlayacaktır. Formasyon sonuçlarına ise açıklanmasının ardından ÖSYM’nin resmi internet sitesi sonuc.osym.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Pedagojik formasyon sonuçları öğren sorgulama ekranına anında eokulsistem.com adresimizden de ulaşmanız mümkün.

Pedagojik formasyon sonuçları Hakkında Yorum ve Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

1 yorum

  1. Bu kadar gerildikten sonra vermesinler gitsin , fen edebiyatlara laf atan arkadaş ; genellemeyiz ,bilimadamı olmak istiyen insanlar hala var bu ülkede , aptal ösymsi ,yökü , ve okul da ki çapsız hocalarına rağmen .isteyen yapıyor arkadaş ,beceremeyen de konuşsun dursun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.