2 Kasım Ehliyet Sınav Sonuçları (12 Kasım 2013)

Ehliyet sınavına 24 Ağustos tarihinde girmiş olan şoför adaylarına müjde! Sınav sonuçları 12 Kasım 2013 Salı günü açıklanıyor.

Milli Eğitim Bakanlığı her yıl olduğu gibi bu yıl da ehliyet sınavlarını belirlediği periyoda göre devam ettirmektedir. 2 Kasım 2013 günü yapılan ehliyet sınavının ne zaman açıklanacağı da iş takvimlerine göre açıklandı. Motorlu taşıtlar sürücü adayları sınavı resmi iş takvimine göre sınav sonuçları bugün yani 12 Kasım 2013 Salı günü saat 16.30 itibariyle açıklanacaktır.

Sınav sonuçlarının öğrenilmesinin ardından, sınavı başarıyla geçen sürücü adayları için tek engel direksiyon sınavı. Direksiyon sınavını da geçmelerinin ve yasal işlemleri tamamlamalarının ardından da trafiğe katılmaları için hiçbir engel kalmamaktadır.

Sınav Sonuçları Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Sizler de Hemen Ekleyebilirsiniz

Sonuçları öğrenmek için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

Ehliyet Sınav Sonuçları 2013 (2 kasım Tıkla Öğren )

Ehliyet sınavı sonuçları 2013 2013 meb, Ehliyet sonuçları öğren, Ehliyet sınav sonuçları açıklandı tıkla öğren

Ehliyet Sınav Sonuçları 12 Kasım Salı günü açıklanıyor.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2013 yılının dördüncü ehliyet sınavı 2 Kasım 2013 Cumartesi günü yapıldı.  MEB Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün sınav uygulama ve açıklama takvimine göre 2 Kasım 2013 ehliyet sınav sonuçları 12 Kasım 2013 Salı günü  yani bugün açıklanacak.  Sürücü adaylarının başarılı olup ehliyet almaya hak kazanmaları için İlkyardım, Trafikve Motor derslerinin her birinden en az,  baraj puan olan 70 puanı almaları gerekmektedir.

2 Kasım 2013 Ehliyet Sınav Sonucu Sorgulama Ekranı

( Sınav Sonuçları  Aşağıdaki Ekrandan Sorgulayın )

 

Ehliyet Sınav Sonuçlarına İlişkin Görüşlerinizi Aşağıdan Anında Paylaşabilirsiniz.

2013 Ehliyet Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, 2013 Ehliyet Sınav Sonuçları tıkla öğren

21 yorum

  1. Benim ikinci girişim, ilk sınavı hafife almadan dolayı kalmıştım, etrafa rezil oldum, bu sınavda da sürpriz olursa, insan içine çıkamam :) Haydi açıklayın artık kasılmaya başladım ya, bir şeyler deyin millet çok bekler miyizz

  2. Gamze Hanım , ben de sürücü kursunu aradım, bizden haber bekleyin dediler, bugün açıklanmama gibi bir durum olur mu dedim, çok zayıf dedi, en geç 5 e kadar açıklanacaktır dedi

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.