2 Kasım 2013 Ehliyet Sınav Soruları ve Cevapları Açıklandı

2 Kasım Ehliyet Sınav Soruları İndir MEB

Ehliyet sınavına 2 Kasım 2013 tarihinde girmiş olan şoför adaylarının merak ettiği 2 Kasım ehliyet sınav soruları ve cevapları MEB tarafından 5 Kasım Salı günü açıklandı.

Milli Eğitim Bakanlığı her yıl olduğu gibi bu yıl da ehliyet sınavlarını belirlediği periyoda göre devam ettirmektedir. 2 Kasım 2013 Cumartesi günü yapılan ehliyet sınavı soruları açıklandı. Motorlu taşıtlar sürücü adayları sınavı resmi iş takvimine göre sınav soruları 5 Kasım 2013 Salı günü saat 16.30 itibariyle açıklanmıştır. 2 Kasım 2013 Ehliyet Sınav Soruları cevap anahtarı bütün sorular

ehliyet-sorulari

Sınav sorularının öğrenilmesinin ardından, sınavı başarıyla geçen sürücü adayları için tek engel direksiyon sınavı. Direksiyon sınavını da geçmelerinin ve yasal işlemleri tamamlamalarının ardından da trafiğe katılmaları için hiçbir engel kalmamaktadır.

2 Kasım Ehliyet Soruları Açıklandı Alttaki Linklerden İndiriniz

02 Kasım 2013 Tarihli Motorlu Taşıtlar Sürücü Adayları Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarı

Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığı İle 2 Kasım Ehliyet Sınav Sorularını Paylaşıp Cevap yazabilirsiniz.

9 yorum

  1. wwww.meb.gov.tr adresinden Sınavlar adlı butona tıklıyorsunuz,motorlu taşıt sürücü adayı sınav duyuruları seçeneğini seçiyorsunuz, daha sonra sol tarafta sınav sorularına tıklıyorsunuz ve 02 Kasım 2013 Tarihli Motorlu Taşıtlar Sürücü Adayları Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarı kısmına tıklıyorsunuz en altta Yeni Müfredat Soruları ve Cevap Anahtarı yazıyor ordan pdf dosyası indiriyorsunuz. Eğer bilgisayarınız pdf açmıyor ise Foxit Reader programını indirip pdf dosyasını öyle açıyorsunuz. Umarım başarılı olmuşsunuzdur..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.