14-15 Aralık AÖF Giriş Belgesi ve Sınav Yerleri Açıklandı

Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin vize sınavlarına giriş yerleri belirlendi. AÖF giriş belgesi sonbahar güz dönemi, güz dönemi AÖF sınav giriş yerleri belli oldu. AÖF Vize Giriş yerleri, aöf sınav belgesi ve sınav tarihi … AÖF öğrencilerinin vize sınav giriş yerleri ve tarihleri açıklandı.

AÖF öğrencilerinin vize sınavlarına giriş yerleri ve tarihleri belirlendi. AÖF Vize sınav tarihi 14-15 aralık olarak açıklandı. Öğrenciler sınav giriş yerlerini öğrenmek için ise TC kimlik no ları ile AÖL sitesine girmeleri gerekmektedir.

Anadolu Üniversitesi vize tarihleri açıkladı. Tarihler ise şöyle; 2013-2014 öğretim yılı Güz Döneminde Vize sınavları Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinin bütün bölüm ve programları için 14 ile 15 Aralık arasında gerçekleştirilecek.

aöf giriş belgesi

AÖF  dönemlik-kredili sistemde iki dönem yer almaktadır. Bunlar; Güz ve Bahar dönemleridir. Bu dönemlerde ise ara sınav ve final sınavı yapılmaktadır.

AÖF sınav tarihleri ve yerleri  “Sınava Giriş Belgesi”nde belirtilmektedir.

“Sınava Giriş Belgeleri” posta ile evlere iletilmeyecektir. Yalnızca bu bilgiye  http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinde bulunan  “Açıköğretim Öğrenci Otomasyonu linkinden T.C. kimlik numarası ve şifrelerini girmek üzere ulaşılabilir. Ayrıca bu bilginin çıktısı alınarak sınava gelmek şarttır.

SINAV GİRİŞ YERİNİZİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Sınav sonuçlarını ise öğrenciler sınava girdikleri tarihten sonra 20 gün içinde öğrenebilirler. Sınav sonuçlarına http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinde bulunan “Açıköğretim Öğrenci Otomasyonu linkinden ulaşılabilir. Sisteme öğrenciler T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle giriş yapabilirler. Sınav sonuçları yalnızca internetten öğrenilebilir ayrıca bir belge öğrencilere yollanmaz.

Açık Öğretim Fakültesi Sınav Takvimi İçin Tıklayın.

2013- 2014 Açıköğretim Sınav Tarihleri

14 – 15 Aralık 2013 Güz Dönemi Ara Sınavı

25 – 26 Ocak 2014 Güz Dönemi Final Sınavı

26 – 27 Nisan 2014 Bahar Dönemi Ara Sınavı

07 – 08 Haziran 2014 Bahar Dönemi Final Sınavı

AÖF Giriş Belgesi, AÖF Giriş Belgesi 2013

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.