14-15 Aralık AÖF Giriş Belgesi Açıköğretim Sınav Giriş Yerleri

14-15 Aralık 2013 AÖF Giriş belgesi yayınlandı. Buna 14 ve 15 Aralık 2013 tarihlerinde yapılacak güz dönemi AÖF giriş belgesi ve AÖF sınav giriş belgeleri internette yayınlandı. AÖF giriş belgesi nasıl çıkartılacak, AÖF vize sınavı giriş belgeleri ve sınav giriş belgesi

AÖF giriş belgesi Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin gireceği güz dönemi vize sınavlarının giriş yerleri kamuoyuna duyuruldu. Sınav giriş yerlerine AÖF sitesinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak ulaşabilirsiniz. 14-15 Aralık 2013 tarihlerinde gerçekleşecek AÖF Güz Dönemi Ara Sınavlarına nerede gireceğinize belirttiğimiz linkten ulaşabilirsiniz.

aöf giriş belgesi

2013-2014 öğretim senesinin güz dönemi vize sınavları Anadolu Üniversitesi Açıköğretim iktisat ve işletme fakülteleri tarafından 14-15 aralık günlerinde yapılacak. http://ogrenci.anadolu.edu.tr internet adresinden TC Kimlik No ile giriş yaparak ulaştığınız giriş belgenizi A4 formatında çıktı alarak sınava gelinmelidir veya AÖF bürolarından bu belgeyi edinebilirsiniz.

AÖF VİZE SINAV GİRİŞ BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ

“Sınava Giriş Belgeleri” posta ile evlere iletilmeyecektir. Yalnızca bu bilgiye sınava bir hafta kala http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinde bulunan  ”Açıköğretim Öğrenci Otomasyonu linkinden T.C. kimlik numarası ve şifrelerini girmek üzere veya AÖF sınav bürolarından ulaşılabilmektedir.

AÖF Giriş Belgesi Hakkında Yorumlarınızı ve Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.