11. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama Lise 3

Lise öğrencilerinin ortalamalarını hesaplayabilmeleri için öncelikle ağırlıklı puanlarını bilmeleri gerekmektedir. Bir dersin ağırlığı o dersin haftalık ders saatinin ne olduğudur. Örneğin Türk edebiyatı dersi haftalık 3 saat okutuluyorsa Türk edebiyatı dersinin ağırlığı 3’tür. Bu dersin ortalaması 50 ise o zaman dersin ağırlıklı puanı 50×3= 150’dir.

Öğrencilere müjde okullarda karne heyecanı başladı. 11. sınıf robotu sizlerle. Okullarda ikinci dönemin sonuna gelmiş bulunmaktayız.  11. sınıf yani lise 3 öğrencileri belge alıp alamayacaklarını haliyle merak ediyorlar. lise 3 takdir teşekkür hesaplama açısından internetteki online kaynaklar oldukça kısıtlı ya da doğru hesaplama yapmıyorlar. Bizler de lise 3 11. sınıf öğrencilerinin hesaplama yapabilmesi için sitemize takdir teşekkür hesaplama lise 3 robotunu ekledik. Ortaöğretim öğrencileri aşağıda yer alan tabloya gerekli bilgileri girdikleri takdirde takdir ya da teşekkür alıp alamayacaklarını öğrenebilirler. Aşağıda yer alan 11. sınıf takdir teşekkür hesaplama robotunda ders adı kısımlarını doldurmak zorunda değilsiniz. Ancak ders notu ve ders saati kısımları doldurulmalıdır. Takdir teşekkür hesaplama 11. sınıf işlemi e-okul ile uyumlu olup %100 doğru sonuçlar vermektedir.

Hesaplama için bütün derslerinizin notlarını ayrı ayrı tabloya girmek zorundasınız. Hesaplama tablosunda neler yapılır ? online işlemleri sorunsuz olarak yapılabilir. Robot %100 doğru sonuçlar vermektedir.

lise 3 Takdir Teşekkür Hesaplama 2018 :

-DERS ADI-
-HAFTALIK DERS SAATİ-
PUAN(örn 76.50)-
 

11. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama lise 3 Hakkında Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz …

55 yorum

  1. 11.sinif öğrencisiyim karne ort 78 zayıf dersim yok ama ingilzce 54.40 bu kadar düşük olmazdı ingilzce teşekkür alamamama neden olur mu 54 un altında notum yok.

  2. Merhaba ben 11.sınıf öğrencisiyim ilk dönem fizik dersim zayıftı ortalamam 69 idi , ikinci dönem ise ortalamam 70 fizik dersinden de geçtim acaba teşekkür alabilir miyim?

  3. Öncelikle merhaba ben 11. Sınıf öğrencisiyim ilk dönem not ortalanan 75 idi ve hiç zayifim yoktu belgemide aldım 2. Dönem ise ortalamam 72 ama ingilizcem zayif ilk dönem 65 di ıngilizce ortalaması bu dönem ise 41 yıl sonu puanın 73.50 falan oluyor ama ingilizcenin 2. Dönemi zayif teşekkür alirmiyim

  4. Ortalamam 86.75 ama meslek dersim 2 olduğu için takdir alamıyormuyum
    Galiba dersin ağırlık ortalamasının 4.50 olmasi lazimmiz ama benim 4 alamıcakmiyim takdir

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.