Online e Okul Eğitimi Nasıl Verilir?

Online e Okul Eğitimi Nasıl Verilir?
  • 04.03.2017

 

 

Bazı okullar İnternet üzerinden sınıflarına uzaktan erişime sahiptir. Çevrimiçi Okullar, e okul örneğinde olduğu gibi geleneksel okullara da destek sağlayabilir. Bazı çevrimiçi sınıflar aynı zamanda bir sınıfta tecrübe sağlamaktadır, böylece insanlar onları aldığında, zaten konuyla tanıştılar ve neler bekleyebileceğini öğrendiler ve daha da fazla sınıf, insanlara kendi başlarına ders almalarına izin veren Lise / Üniversite kredisi sağlıyor Adım. Çoğu çevrimiçi sınıf, almak için maliyet alır ancak bazıları ücretsiz sunulmaktadır.

İnternet tabanlı uzaktan eğitim programları pek çok üniversite tarafından yaygın olarak sunulmaktadır. Eğitmenler çevrimiçi etkinlikler ve ödevler yoluyla öğretirler. Çevrimiçi sınıflara fiziksel olarak aynı müfredatla sınıfta olmakla aynı şekilde öğretilir. Eğitmen, ders programını başka herhangi bir sınıf gibi sabit gereksinimleriyle sunar. Öğrenciler ödevlerini son başvuru tarihlerine göre neredeyse eğitmenlerine yönlendirebilirler. Bu, e-okul veya ders web sayfasında geçiyor. Bu, öğrencilerin kendi temposunda çalışmasına, ancak doğru son başvuru tarihine ulaşmasına olanak tanır. Çevrimiçi bir sınıfa giren öğrenciler, derslerini kendileri için en iyi zaman olan daha fazla esnekliğe sahiptir. Çevrimiçi bir sınıf alarak yaşanan çatışmalar, öğrenirken ya da diğer öğrencilerle birlikte bir ortamda olmanız durumunda eğitmenle yüz yüze kalmamayı içerebilir. Çevrimiçi sınıflar, özellikle öğretmenle hızlı temas kuramadıklarında içeriğin anlaşılmasını zorlaştırabilir. Çevrimiçi öğrencilerin, söz konusu sınıf için atamalar veya sınavlarla diğer çevrimiçi kaynakları kullanabilme avantajları vardır. Çevrimiçi sınıflar ayrıca, bir sabah sınıfı için evden ayrılmaya veya bu sınıf için devam etmelerinden endişe duymamak için öğrencilerin avantajına da sahiptir. Öğrenciler, bu müfredat içerisinde öğrenmek ve ulaşmak için kendi hızıyla çalışabilirler.

Evde öğrenmenin kolaylığı, çevrimiçi kayıt yaptırmanın önemli bir cazibe noktası olmuştur. Öğrenciler bir bilgisayarın gidebileceği her yere evde, kütüphanede veya uluslararası seyahatlerde sınıfa gidebilirler. Çevrimiçi okul sınıfları, diğer yükümlülüklerinize devam etmenize ve devam ettirmenize izin vererek ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.  Online okul eğitimi üç alt kategoriye ayrılmıştır: Online İlkokul, Online Ortaokul, Online Yüksek Okul.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ